Your Cart

ÜRÜNÜMÜ NASIL İADE EDEBİLİRİM ?

ÜRÜNÜMÜ NASIL İADE EDEBİLİRİM ?


Üye iseniz  Siteden iade ve iptal talebi oluşturabilirsiniz veya müşteri hizmetlerine ulaşıp yardım alabilirsiniz (05423587785)

İade olacak ürün ÖZEL ÖLÇÜ (müşteriye özel dikim, tasarım vb. işlemler) ise, firmamızın bir hatası olmadığı sürece, İADE YAPILAMAMAKTADIR.


İADE Olacak ürün Halı ise ;

1. Orjinal şekilde müşteriye ulaştığı seklindekı gibi , altta rulo olup rulonun üzerıne Halı deseni dışarıya bakacak şekılde sıkıca sarılmalı.Sonrasında Halı gevşemesin diye mutfak strechi ile halının kenarlarından 1-2 tur sarılıp tutturulmalı. 

2. Mutlaka çift ve kalın poşet ile sarılıp kargoya verilmeli.

3. Kargo olarak Yurtiçi Kargo ile gönderilmeli. 

4.İADE için kargo gönderimi yaptıktan sonra firmamızı bilgilendirirseniz kargo takibini kontrol edip daha hızlı cevap vermiş olacağız.

5.İADE BEDELİ 2 hafta içinde onaylanır. Kredi kartı ile ödeme yapılmışsa iade kredi kartına yapılır. Kart ile ne şekilde alım yapıldıysa o şekilde geri ödeme yapılır ;örneğin 4 taksit alım yapıldıysa iadede o şekilde 4 taksitte yansımış olacaktır .Havale ile veya kapıda ödemelerde müşterilerimizden İban no talep edilecektir (iban no , hesap sahibinin adı, banka adı)Verilen hesaba iade ücret yatırılacaktır.İade firmamızdan kaynaklanmayan bir sebep ile olmuş ise kargo bedelleri düşülerek bu işlemler yapılacaktır.