Your Cart

Lambader

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Evinizde ve çocuğunuzun odasında modern ve neşeli senaryolar yansıtmanın en güzel yollarından biri olan Rivaİstanbul lambaderleri; hem şıklık hem de kullanım kolaylığı açısından dekorasyonunuzun olmazsa olmazı! Üstelik farklı tasarımıyla da yaşam alanlarının her köşesiyle uyumlu lambaderler evinize renk katacak ruhunuzu aydınlatacaktır. 

Zarif renk tercihleri ve tasarımlarıyla farklı konseptler oluşturabileceğiniz Rivaİstanbul lambaderleri toz tutmaz, silinebilir kolaylıktadır. Rivaİstanbul lambaderleri 360 derece ışık geçirme özelliğine sahiptir. Kullanıma hazır bir şekilde gönderilir demonte değildir. Lambaderler kumaş kaplamadır. Başlık genişliği 30 cm ve başlık yüksekliği 20 cm'dir. Lambaderin ayak yüksekliği 135 cm'dir ve %100 mdf malzemeden üretilmiştir. Başlıkla beraber yükseklik 155 cm'dir. 1,5 metre kablo uzunluğu vardır.Duy Tip: 1*40 watt E27 özelliğindedir.

Lambader kumaş baskısında  su bazlı boya kullanılmakta olup antialerjik bir üründür. Dilediğiniz desen ve konsepte uygun olan lambaderlerimiz  ince detaylarıyla  yaşam alanlarınıza ayrıcalık  katmakta titiz işçiliği, yüksek kalite malzemesi ve yüzlerce seçeneği ile Rivaİstanbul lambaderlerin renkli dünyası sizlere neşeli alışverişler sunmaktadır.