ÜRÜNÜMÜ NASIL İADE EDEBİLİRİM?

Üye iseniz siteden iade ve iptal talebi oluşturabilirsiniz. Ancak iade ve bilgi sürecinin daha sağlıklı ilerleyebilmesi adına müşteri hizmetlerine ulaşıp yardım alabilirsiniz. (05423587785)

İade olacak ürün ÖZEL ÜRETİM (müşteriye özel dikim, tasarım, zebra perde gibi kişiye özel ölçüler) ve kampanyalı ürünlerde firmamızın bir hatası olmadığı sürece, İADE YAPILAMAMAKTADIR. İADE Olacak Ürünlerin Gönderimi İle İlgili;

1. Orjinal şekilde müşteriye ulaştığı gibi; halı sıkıca sarılmalı, sonrasında Halı katı açılmasın diye strech ile 1-2 tur sarılıp tutturulmalı. Diğer kumaş ürünleri aynı şekilde katlanarak pakete konulmalıdır.

2. Mutlaka çift ve kalın poşet ile sarılıp kargoya verilmeli.

3. Kargo olarak KARGOMSENDE  ile gönderilmelidir. Kapıdan alım yapılmaktadır, lütfen bize bilgi veriniz.

4.İADE için kargo gönderimi yaptıktan sonra firmamızı bilgilendirirseniz kargo takibini kontrol edip daha hızlı cevap vermiş olacağız.

5.İADE BEDELİ 2 hafta içinde onaylanır. Kredi kartı ile ödeme yapılmışsa iade kredi kartına yapılır. Kart ile ne şekilde alım yapıldıysa o şekilde geri ödeme yapılır ; örneğin 4 taksit alım yapıldıysa iadede o şekilde 4 taksitte yansımış olacaktır. Havale veya kapıda ödemeler de müşterilerimizden İban no talep edilecektir. (iban no , hesap sahibinin adı, banka adı) Verilen hesaba iade ücret yatırılacaktır. İade firmamızdan kaynaklanmayan bir sebep ile olmuş ise kargo bedelleri düşülerek bu işlemler yapılacaktır.

 

 

Ürünümü Değiştirmek İstiyorum Ne Yapmalıyım ?

 

Ürün değişimi için ,değiştirmek istediğiniz ürünü müşteri hizmetlerini (05423587785) arayarak değişim yapabilirsiniz .Değişim talep edilen ürün veya ürünlerin kargo ücretleri talepte bulunan müşteriye ait olacaktır.

Değişim olacak ürün ÖZEL ÖLÇÜ (müşteriye özel dikim, tasarım vb. işlemler) ise, firmamızın bir hatası olmadığı sürece, DEĞİŞİM YAPILAMAMAKTADIR.

Değişim talep edilen ürün depomuza hasarsız ve eksiksiz ulaşmış olmalı.Depoya teslim olmadan poşeti yırtılmış LEKELİ ,KUSURLU ürünler teslim alınmaz .

 

 Değişim Olacak ürün Halı ise ;

 

1. Orjinal şekilde müşteriye ulaştığı seklindekı gibi , altta rulo olup rulonun üzerıne Halı deseni dışarıya bakacak şekılde sıkıca sarılmalı.Sonrasında Halı gevşemesin diye mutfak strechi ile halının kenarlarından 1-2 tur sarılıp tutturulmalı. 

2. Mutlaka çift ve kalın poşet ile sarılıp kargoya verilmeli.

3. Kargo olarak Yurtiçi Kargo ile gönderilmeli.

4. Degişim için kargo gönderimi yaptıktan sonra firmamızı bilgilendirirseniz kargo takibini kontrol edip daha hızlı cevap vermiş olacağız.

5. Değişim için gidiş ve dönüş kargo bedelleri hesaplanıp yeni ürünle beraber gönderilirken kapıda ödeme ise yansıtılır veya havale olarak ödemesi alınır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR