Your Cart

Halılar

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Yıllar boyunca süre gelen halı kültürünü dijital baskı teknolojisiyle buluşturan Rivaİstanbul halı modern çizgileri ve iplik dokumasıyla özenle tasarlanmıştır. Birbirinden farklı tasarım ve konseptleri ile evinizin tarzını değiştirecek Rivaİstanbul halı serisi, kalitesi ile göz kamaştıran halılar içermektedir.

Rivaİstanbul halı, 350.000 İlme ucu sıklığında, 11 mm hav yükseliğinde, mikro polyester ipliklerden dokunmuş soft ve kadifemsi kumaşı olan halılardır. Son teknolojik dijital halı baskı makineleri ile basılmakta olan halılar titiz el iş işçiliği ile yüksek hav ile düşük hav arasında kontrast oluşturarak halınıza üç boyutlu bir görünüm kazandırıp kendine has bir doku ve tarz katarak halı  hav mekanizmasına entegre edilir, profesyonel halı overlok makineleri ile ince işçilikle hazırlanan halılarımız halı press makinesinde ideal ısıda işleme tabii tutularak halı baskının uzun ömürlü olmasını sağlamakta yıkama silme durumunda halı üzerinde ki baskının solma durumunu ortadan kaldırmaktadır. Halılarımızın üretiminde kullandığımız halı baskı boyaları Oeko-Tex 100 standartlarına uyumlu antialerjik halılardır. Rivaİstanbul halı koleksiyonunun yumuşaklığını ayaklarınızın altında hissedeceksiniz. Halı üzerinde attığınız adımlar ile siz değerli müşterilerimiz bulut üstünde geziniyor hissine kapılacaksınız.

Rivaİstanbul kalitesi ile hazırlanan halılar; leke tutmaz, tozuma, tüylenme yapmaz, zemini dökülmez suni deri malzemede olup kaymaz tabanlıdır, kumaş ile zemin arasında ortopedik sünger kullanılmış ve zemin yapısından kaynaklı olarak halılarımız soğuk geçirmez özelliktedir.

Yıkama ve Kullanım Önerilerimiz;

Halı elektrik süpürgesi ile ipliklerin (havların) yatış yönüne doğru yavaşça süpürülmelidir.

Halınızı temizlerken kesinlikle çırpma, sert bir cisimle dövme işlemi yapmayınız.

Halı uzun süre güneş ışığında bırakılmamalıdır.

Halı üzerine dökülen sıvı leke yapıcıları kağıt havlu ile zaman kaybetmeden halı yüzeyinden temizlenmelidir.

Halı temizliği  anında asla lekenin üzerine bastırarak ovulmamalıdır. Bu lekenin halının içine daha fazla işlemesine neden olacaktır.

Halı temizliği sırasında fazla su ve şampuan kullanımından kaçınılmalıdır.

Halıdan ilmik çekilmemelidir, çıkmış olan ilmikler halı yüzeyinden kesilmelidir.